Instalacje monitoringu

Jakie korzyści przyniesie montaż monitoringu

Profesjonalna instalacja monitoringu CCTV, jest w stanie zwiększyć bezpieczeństwo domowników, pracowników i mienia. Nie ma znaczenia fakt, czy znajduje się ona w domu lub firmie. Wysokiej jakości system monitoringu CCTV, pozwala na ciągłą obserwację obiektu z zewnątrz i wydarzeń wewnątrz budynku – dzięki możliwości rejestrowania obrazu i dźwięku, otrzymują Państwo niezbity dowód dla ubezpieczycieli i sądu, w czasie rozprawy o włamanie lub napad rabunkowy. 

 

Odstraszenie niepożądanych osób na terenie posesji

Widoczne instalacje monitoringu na zewnątrz budynku odstraszają wandali. W obawie o konsekwencje pozostawią w spokoju zarówno nasz obiekt jak i wszystkie z nim sąsiadujące budynki. Dla osób, którym zależy jedynie na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości asortymentu, jesteśmy w stanie udostępnić możliwość obserwacji obrazu z kamer na urządzeniach mobilnych. Niezależnie od tego, w jakiej części świata obecnie się Państwo znajdują!

 

Do możliwości zaawansowanego montażu monitoringu, można zaliczyć m.in.:

  • rejestrowanie obrazu i dźwięku,
  • podgląd na żywo, przy pomocy aplikacji komputerowej lub mobilnej,
  • rozpoczęcie podglądu i rejestrowania w przypadku wykrycia ruchu,
  • przybliżenie i oddalenie obrazu wysokiej rozdzielczości,
  • rozpoznawanie rejestracji samochodowych.

 

Firma Nettech chce zaprezentować państwu więcej funkcjonalności idących w parze z montażem monitoringu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie. Pomożemy w każdej sytuacji oraz wykonamy każdą usługę związaną z montażem systemu monitoringu. Instalacja i serwis w domu, firmie lub innym miejscu.

Zamknij