Montaż alarmu Leszno

Miasto wojewódzkie Leszno może odetchnąć z ulgą! Firma Nettech rozpoczęła świadczenie usługi montażu alarmu również w tym mieście. Zachęcamy serdecznie do kontaktu poprzez formularz lub połączenie telefoniczne aby uzyskać wycenę i projekt montażu alarmu w Lesznie. Instalacja systemu alarmowego w Lesznie jest usługą świadczoną przez Nas od kilkunastu lat. Klienci z tego obszaru mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie montażu alarmu.

Montaż i zakładanie monitoringu

Na terenie Kościana, Leszna i okolic świadczymy również pozostałe nasze usługi. Dla osób rozpoczynających budowę na działce lub też posiadających nieruchomość, którą pragną ochronić przed włamaniami i kradzieżami kierujemy ofertę montażu monitoringu. Kamery, które zainstalujemy przekazują obraz w wybrane przez Państwa miejsce – może to być smartfon czy też twardy dysk, który dany obraz zapisze.

Nasza firma specjalizuje się również w szeroko rozumianych instalacjach elektrycznych. Ta umiejętność pozwala nam się nazywać Profesjonalnymi elektrykami, którzy podejmą się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych planów instalacji.

Jak opisaliśmy wyżej, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie teletechniki. W zakładce oferta znajdą Państwo nasze pozostałe usługi takie jak instalacje wi-fi czy systemów kontroli dostępu.

Wróć na stronę główną.