Gdzie działamy

Montaż alarmu i monitoringu z dojazdem do klienta

Świadczymy usługi w zakresie teletechniki dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu. Regularnie podwyższamy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy. Montaż alarmu oraz inne usługi, które oferujemy wykonujemy z całkowitą dokładnością i fachowością. Każdy klient może liczyć na dojazd do miejsca wykonywania usługi zarówno w celu wyceny oraz wykonania usługi.

Usługi świadczone na terenie Kościana i okolic

Usługa instalacji systemów alarmowego oraz monitoringu, usługa instalacji systemów kontroli dostępów, sieci komputerowych oraz pozostałe usługi są wykonywane w Kościanie oraz miastach oddalonych w promieniu 150 km. Dotychczas nasze projekty realizowane były w takich miastach jak Kościan, Śrem, Gostyń, Leszno, Wolsztyn, Stęszew, Grodzisk Wielkopolski, Czempiń, Poznań, Jarocin oraz ich okolicach. Wybrane, zrealizowane projekty i usługi zobaczą Państwo w naszej galerii.

Działamy na terenie Wielkopolski

Jako Nettech oferujemy Państwu montaż alarmu oraz instalacje monitoringu wraz z dojazdem, projektem, montażem i serwisem. Grono zaufanych i zadowolonych klientów stale poleca nas swoim znajomym. Z pewnością i Tobie spodoba się nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie Nettech.

Poniżej przedstawiamy mapę miast, w których w przeszłości realizowaliśmy nasze usługi

Proszę pamiętać, że są to miasta, w których usługi realizowaliśmy. Możemy dojechać do klienta znajdującego się w dowolnym miejscu w Wielkopolsce – po uprzednim kontakcie!