Instalacje alarmowe

Montaż alarmu w domu czyli spokój dla całej rodziny

Z pewnością zależy Ci na tym, by spać spokojnie a wyjazd na wakacje odbył się bez obaw, że ktokolwiek wejdzie na Twoją posiadłość w niepożądanym celu. Wiemy też, że pozostawianie czworonożnego przyjaciela i stróża posesji nie zawsze wiąże się ze stuprocentową ochroną Twojego domu lub firmy.
Czas najwyższy, aby rozważyć instalację alarmu, dzięki któremu osoba o złych intencjach zostanie przepłoszona przez sygnał dźwiękowy i świetlny. Systemy alarmu jakie oferujemy naszym klientom pozwalają również na powiadomienie ochrony niezwłocznie po wykryciu zagrożenia! Ta dodatkowa możliwość sprawia, że poczucie bezpieczeństwa wzrasta nawet dwukrotnie! Ponadto, zaawansowana instalacja alarmowa poinformuje również Ciebie nie tylko o próbie włamania, ale również o zagrożeniu pożarowym lub zalaniu nieruchomości – w końcu to Ty decydujesz jaki alarm zainstalujemy!

Najwyższej jakości materiały i asortyment alarmowy

Zajmujemy się montażem zaawansowanych systemów alarmowych. W tym celu wykorzystujemy tylko i wyłącznie specjalistycznych, certyfikowanych narzędzi oraz asortymentu z górnej półki. Dzięki temu, klient otrzymuje gwarancję zadowolenia i satysfakcji. Oferujemy zarówno instalacje przewodowe, jak i instalacje bezprzewodowe, w których skład wchodzą m.in. takie elementy jak:

  • centrala alarmowa,
  • manipulator,
  • sygnalizator,
  • czujniki ruchu, zbicia szyby, zalania wodą, dymu, gazu, otwarcia lub zamknięcia okien i drzwi

Dlaczego montaż alarmu warto zlecić właśnie nam

Usługa montażu alarmu przynosi klientowi wiele korzyści. Zawsze stawiamy na transparentność naszych działań, przede wszystkim w zakresie kontaktu z naszymi klientami. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy potrafimy rzetelnie doradzić i zaprojektować system alarmowy spełniający wymagania każdego poziomu.
Instalowane przez nas systemy alarmowe sprawią, że poczujesz się bezpiecznie. Skontaktuj się z nami i pozwól nam Tobie pomóc już teraz!